Jakiś czas temu postanowiłem zrealizować moje, niespełnione wcześniej marzenia i spróbować własnej interpretacji utworów Davida Gilmour’a lub podobnie brzmiących backtrackingów. Podczas zgrywania ścieżek dźwiękowych postanowiłem stworzyć pełniejszy obraz granej przeze mnie gitary w postaci pełnego klipu video.

Być może znajdzie się malutki fragmencik, który Wam się spodoba a mnie niewątpliwie sprawi wielką radość z mojego plumkania.

Zwiastun mojego kanału YT:

7 uwag do wpisu “O mnie

 1. WP,filtr na wordpress.com odrzucił moją opinię.
  LordeJim,gratuluję humoru .Dziękuję w imieniu czytelników za email na naszsalon24.org.
  Nasuwają mi się osobiste refleksje.Proszę mi wybaczyć.One są również ważne.

  1.To nie jest portal Eski ale pod patronatem firmy © Berry Software House 2017,która nie wie, że na ich portalu,jest reklamowany blogpress.pl ,nielegalny portal,gdyż nie posiada notki redakcjynej,adresu redakcji,nazwiska wlaściciela portalu,numeru telefonicznego.Podobna sytuacja jest z niepoprawni.pl i naszeblogi.pl.Nawet na salon24.pl nie ma notki redakcjynej,oprócz regulaminu i informacji że to jest platforma hostingowa a autorzy gdy często piszą muszą rejestrować blogi w Sądach(prasa).Sugestia w regulaminie(prasa)
  Jak na ironię salon24.pl ogranicza limit wpisów do 4 dziennie.hahhaha.
  Nikt nie ma ochoty pisać automatycznie do Moskwy….Nie podejrzewam o to te portale ale pytania prawne pozostają.

  2.Czy jest oficjalna umowa,w internecie, w której Eska reprezentuje prawnie O NAS?Nie.To jest kpina z czytelników ale wiem,że mnie czyta,dlatego proszę Panią – poprawić stronę pod względem prawa w Polsce..Proszę mnie nie mylić z nickami,z innymi autorami gdyż mam zakazane podawania nicka w internecie.Proszę nie tolerować slangu więziennego u komentujących i obrażających autorów czy też komentujących.
  3.Nohood jest oficjalnie znany w Polsce.On nie ukrywa danych jako właściciel strony.
  Ma znacznie większy serwer aniżeli O NAS,któremu życzę suckesów.
  4.Współpraca?Tak.To autorzy decydują,gdzie piszą…bez cenzury i opcji politycznych.Oni nie są niewolnikami ukraińskich portali,żydowskich,niemieckich,rosyjskich ,polskich w Polsce.
  Proszę pisać na polskich portalach.

  5.A wy mi potem pomożecie? Pyta autor video.Odpowiadam.Tak.Nawet nocleg,tapczan,śniadanie,kolacje ,wypoczynek w ogrodzie i pieniądze(Niemcy),gdyż zamówień dla videos od prywatnych osób ale i od firm można oczekiwać.To nie tylko sprawa talentu ale i markentingu dla osob prywatnych i firm.Przecież takie video są wizytówką.Oczywiście oficjalnie na youtube,są ważne prawa autorskie dla…muzyki ale ten temat znam.
  6.Proszę,śmiało wykreować video o sobie , z fragmentami gotowych clipów, z muzyką jaką proponuje youtube.Jutro napiszę emaił.
  Pozdrawiam bardzo serdecznie autorów na naszsalon24.org
  Pozdrawiam i gratuluję toplevel domeny.

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s